Po kvalitním výkonu body zůstaly doma

Jestli to bylo lepší rozcvičkou nebo sebekritikou za minulé výkony tak tentokrát byl výkon našeho mužstva od začátku zápasu někde jinde. Také soupeř začal utkání ve velkém nasazení a útoky se střídaly na obou stranách. Šance soupeře řešil jako vždy výborný Alexa. V deváté minutě otevíráme skóre Bustinem , když šikovně zasunul puk po rychlém objetí branky a soupeřův brankář nestačil reagovat. Za minutu na to se prosazuje mladý Kratochvíl po nezištné Grmelově přihrávce. Ještě v téže minutě navyšuje Petrčka a naše převaha narůstá. Ve čtrnácté minutě dává branku Biolek, který se vrátil po zranění a byl v utkání hodně vidět. Soupeř střídá brankáře a půl minuty do konce třetiny snižuje, když Novák Jakub (tentokrát hrál v obraně) nešťastně srazí vysoký puk na hokejku soupeřova útočníka a ten samostatný nájezd proměňuje.

Druhá třetina začíná ve stejném duchu a naši převahu vyjadřujeme stejným skórem jak ve třetině první a to Touškou, Biolkem, Bustinem a Petrčkou. Soupeř koriguje za stavu 5 : 1. Tyto dvě třetiny jsme hráli velmi kvalitní zápas. V prvním útoku ke dvěma stálicím Petrčkovi a Šidákovi se přidal lepšící se Touška. Ve druhé „studentském „ útoku přinesl Biolek větší razanci a ve třetím se vedle Štěpánka a Grmely střídali Kratochvíl s Bednářem, který šel po zranění Florka od třetí třetiny do druhé pětky. Také obránci hráli až na pár chyb zodpovědně a tak většinu utkání to byl z naší strany pěkný zápas.

Třetí třetina se prakticky dohrávala, nasazení opadlo a skóre se neměnilo. Celkově dobré utkání. Ve středu hrajeme ve Velkém Meziříčí v 18 hodin.

HC Spartak Velká Bíteš – Dynamiters Blansko HK 8 : 2 (4:1)(4:1)(0:0)

Sestava:

Alexa (Štourač),
Novák Jiří – Rosendorf, Šidák Adam – Dittrich, Trnka – Novák Jakub,
Petrčka – Šidák Matěj – Touška Jakub
Bustin – Biolek – Florek
Štěpánek – Grmela – Bednář (Kratochvíl)

Branky:

8:01 Bustin (Šidák Adam),

9:22 Kratochvíl (Grmela),

9:47 Petrčka (Novák Jiří),13:47 Biolek (Florek),

21:11 Touška Jakub (Petrčka,Šidák Matěj),