Poslední hrací den: 12.03.2016, 2. kolo

Uherský Ostroh 2 1 0 1

Velké Meziříčí 5 3 1 1

Příští hrací den

V nejbližší době žádné utkání.

Ostatní zápasy
V nejbližší době žádné utkání.

listopad / 2018
« dnes »

T Po Út St Čt So Ne
44       1 2 3 4

rozpis ledu   utkání doma   utkání venku

Poslední vložená aktualita

24.09.2017 - Týden hokeje
logo
Za námi je druhá náborová akce Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) pod názvem „Pojď hrát hokej“, která se konala v pátek 22. 9. 2017 ve Velké Bíteši za klub HC Spartak.

Už před třetí hodinou se objevili první zájemci a netrvalo dlouho, a šatna pro registraci účastníků byla plná, přihlásilo se 23 dětí. A ty byly nadšené hned zpočátku, neboť obdržely mnoho dárků. Následovala prezentace, která především rodičům objasnila chod klubu, přestavila hokejovou výstroj a nastínila tréninkové metody klubu včetně ukázky minihokeje. Některé z dětí si hokejovou výstroj ihned vyzkoušely a pak už nezbývalo, než obout brusle a udělat první krok na ledové ploše.

Některé z dětí ani nepotřebovaly pomocné hrazdičky k udržení rovnováhy a bez okolků si to namířily k nejbližšímu stanovišti, kde na ně čekal trenér se zábavnými hrami. A nutno podotknout, že dětem dlouho netrvalo, se s trenérem seznámit. A pak už následovaly první obratnostní kroky a cviky, což všechny děti doslova uhranulo.

Během těchto prvních krůčků a cviků na ledě byly rodičům podávány další informace nejen o klubu, hokeji, ale o sportování vůbec. Mnoho a mnoho dotazů bylo zodpovězeno, a protože další dotazy přibývaly, zájem rodičů byl více než zřejmý.

Závěrem se všechny děti i s trenéry, pomocníky a nadšenými rodiči vyfotili, což bude doufejme sloužit jako první vzpomínka pro následující nepřeberné množství zážitků nejen na ledě, ale i mimo něj, protože vítězství, porážky, ale především zábava a radost z pohybu jsou hlavními prvky sportovního života (http://hcvelkabites.rajce.idnes.cz/Pojd_hrat_hokej/).

Doufáme, že jsme děti patřičně nažhavili, a že se budeme pravidelně potkávat na dalších trénincích, kde se společně budeme bavit, učit novým dovednostem a hledat nové vzory pro nadcházející nejen hokejové hvězdy.

Děkujeme trenérům, činovníkům a pomocníkům za organizaci této akce, a hlavně rodičům s dětmi, kteří se této akce zúčastnili, protože především pro děti to všechno děláme.