Hra bez brankáře nevyšla

Ještě v pátek večer jsme nevěděli, zda se v neděli dáme početně dohromady. Nemoci, hory a univerzitní hokej okleštily sestavu. Nakonec Biolek s Grmanem místo do Plzně s MU jeli s námi, Novák Kuba se domluvil v práci a Rosendorf dojel z „hor“. Tak na marodce zůstali vedle trenéra Pirochty Dittrich s Florkem, na horách Toušci s Trnkou, do Plzně jel Bustin a k utkání jsme nastoupili ve větším počtu než domácí, kteří v letošním roce ještě nevyhráli.

Začátek zápasu je pro nás již v tradiční podobě. Druhá minuta první branka, osmá minuta druhá branka v naší síti a my svoje šance zahazujeme(Bednář 2x během jednoho střídání) a třetina končí 2:0.

Ve druhé třetině se vývoj utkání obrací. Biolek tečuje Bednářovo nahození a následně po přihrávce od Adama Šidáka srovnává skóre. Ve třetině máme více šancí, ale do kabin se odchází za vyrovnaného stavu.

Ve třetí třetině jdou domácí po našich hrubých chybách do dvoubrankového vedení. My ještě v 45.minutě snižujeme na rozdíl jedné branky, ale není nám „zhůry dáno“ a při hře bez brankáře dostáváme 30 vteřin před koncem pátou branku a zápas končí vítězstvím domácích. Je to jejich první v tomto roce a my opět, jako v této sezóně už po několikáté, pomáháme soupeřům „vyhrabat“ se z krize. Hlavním našim problémem je neproměňování šancí a propadáním v útočném pásmu s následným soupeřovým přečíslením. Ještě, že máme Alexu v brance (se Štouračem za zády).Mohlo by být ještě hůře.

Doma hrajeme v sobotu 1.2. v 17 hodin s mužstvem Brumov-Bylnice.

HC Uničov – HC Spartak Velká Bíteš 5 : 3 (2:0)(0:2)(3:1)

Sestava:

Alexa (Štourač), Rosendorf – Novák Jiří,Šidák Adam – Grman, Petrčka – Šidák Matěj – Kratochvíl, Bednář – Biolek –Groma, Štěpánek – Novák Jakub – Michálek

Branky:

21:23 Biolek (Bednář)

31:27 Biolek (Šidák Adam)

44:08 Štěpánek