HC Spartak Velká Bíteš vs HC Spartak Uherský Brod

14. 12. 2019 17:00 Krajská liga Jižní Moravy a Zlínska Základní část 2019 / 2020 – 16.kolo

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaCelkem
V. Bíteš1337
Uh. Brod0000

HC Spartak Velká Bíteš – HC Spartak Uherský Brod 7 : 0 (1:0, 3:0, 3:0)

Se silným soupeřem pokračujeme v první třetině v zaběhnutém scénáři. Ve třetí minutě se ujímáme vedení a potom zahazujeme (včetně Štěpánkova trestného střílení) jednu šanci za druhou. V rychle hraném utkání má hodně šancí i soupeř. Alexa je však k nepřekonání (tady je vidět jak nám chyběl minule). Třetina končí 1:0. Od druhé třetiny dochází zázračně ke změně. Naše pohledné akce dokážeme i proměňovat. Konečně se nám daří přenést „bago“ i do zápasu. V pěkném utkání, kdy prim hraje Alexa pokračujeme i ve třetí třetině. Všichni naši hráči zaslouží pochvalu. Pěti bodů v zápase dosáhl Petrčka a tři body si připsali Trnka s Matějem Šidákem. Zápas byl odehrán v adventním duchu bez vyloučení. Bylo to poslední domácí utkání v tomto roce.

Sestava V . Bíteš: Alexa (Štourač), Rosendorf – Novák Jiří, Šidák Adam – Dittrich, Petrčka – Šidák M. – Trnka, Bustin – Florek – Štěpánek, Grman – Novák Jakub

Branky: 2:35 Novák Jakub (Šidák M.), 24:32 Štěpánek (Dittrich), 27:10 Trnka (Šidák M., Petrčka), 28:25 Florek (Štěpánek, Petrčka), 40:27 Petrčka (Novák Jiří), 55:01 Šidák M. (Trnka, Petrčka), 56:18 Petrčka (Trnka)