HC Uherské Hradiště vs HC Spartak Velká Bíteš

19. 10. 2019 17:30 Krajská liga Jižní Moravy a Zlínska Základní část 2019 / 2020 – 5. kolo

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaCelkem
Uh. Hradiště1113
V. Bíteš2316

Po pátečním tréninku, kdy jsme pogratulovali kapitánu týmu Šidákovi M. k narození syna, jsme věděli, že k sobotnímu utkání odjedeme v plném počtu. S dvěma juniory z Moravských Budějovic (Kratochvíl, Konečný) jsme měli tři obrany a čtyři útoky. Po nevydařeném začátku sezóny se začala v mužstvu projevovat částečná nervozita. Ale tento zápas to měl změnit.

Začátek jak z říše snů. Ve 23. vteřině první gól a v páté minutě je to 0:2. Domácí přehráváme a přichází další šance a však bez užitku. V jedenácté minutě domácí snižují a třetina se dohrává se šancemi na obou stranách, kdy nás podrží Alexa. Na začátku druhé třetiny domácí vyrovnávají, ale v zápětí jejich brankář chybuje při rozehrávce a Florkem jdeme zase my do vedení. Do konce třetiny přidáváme další dva góly (Michálek, Štěpánek) a po dvou třetinách vedeme 2:5.

V první minutě poslední třetiny domácí opět snižují a my jsme pod tlakem. Výborný Alexa v brance jim další branku již nedovolí a tak v sedmapadesáté minutě Biolek po Petrčkově přihrávce určuje konečný výsledek zápasu na 3 : 6 a první tříbodové vítězství v této sezóně.

HC Uherské Hradiště  – HC Spartak Velká Bíteš    3 : 6    (1:2, 1:3, 1:1)

Sestava: Alexa (Štourač), Šidák Adam – Dittrich, Novák – Rosendorf, Grman – Konečný, Grmela – Šidák Matěj – Štěpánek, Florek – Biolek – Petrčka, Pospíšil – Novák Jakub – Michálek, Kratochvíl – Bednář – Trnka

Branky domácí:10:41 Jurásek (Fridrich,Větříšek), 22:00 Šrenk (Tomešek), 40:54 Červenka (Lažek),

Branky hosté: 00:23 Grmela (Šidák Matěj), 04:52 Petrčka (Biolek,Konečný), 22:33 Florek (Petrčka,Biolek), 26:26 Michálek (Pospíšil), 30:58 Štěpánek (Šidák Matěj), 56:40 Biolek (Petrčka)

Doma hrajeme v pondělí 28.10. v 17 hodin, a to derby s HHK Velké Meziříčí.