HC Spartak Uherský Brod vs HC Spartak Velká Bíteš

5. 10. 2019 17:00 Krajská liga Jižní Moravy a Zlínska Základní část 2019 / 2020 – 3. kolo

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaCelkem
Uh. Brod3025
V. Bíteš1102

00:29 a prohráváme. Po špatné přihrávce Grmely na Jiřího Nováka v útočné třetině ujíždí domácí hráč Kadlic (junior) přes celé kluziště a zavěšuje. V osmé minutě při našem zmatku při střídání dostáváme druhý gól a na začátku patnácté už je to 0 : 3. Zápas je však vyrovnaný. Naše šance likviduje domácí zkušený brankář Málek. V 18.minutě snižujeme Biolkem a třetina končí 3 : 1 pro domácí. Celou druhou třetinu jsme jasně lepším mužstvem a domácí jednoznačně přehráváme. Z mnoha šancí však proměňujeme pouze jednu v 33.minutě Šidákem Adamem po bratrově přihrávce. Začátek třetí třetiny je ve stejném scénáři a zase nic(a to je také samostatný nájezd celého prvního útoku na branku domácích). Vyrovnávací branka, která tolikrát visí ve vzduchu nepřichází. A když domácí ve 49. minutě dosahují náhodného čtvrtého gólu je po zápase. Podle skóre, které ještě domácí v 53.minutě upravili, to vypadá jako jednoznačný duel. Ale opak je pravdou. Po většinu zápasu jsme měli převahu a daleko více šancí. To však nic nemění na tom, že odjíždíme s prázdnou. Proměňování šancí bylo problémem ve všech třech dosavadních zápasech. Snad se to brzy zlepší. Dnes však již víme, že k příštímu utkání nebudou studenti Florek, Biolek, Grman a Štěpánek s Grmelou. Snad se do soboty uzdraví Trnka, Pospíšil a Vojáček. K prvnímu zápasu v bítešském dresu by se měl představit nový obránce Albert Groma ze Slovenska studující v Brně.

HC Spartak Uherský Brod – HC Spartak Velká Bíteš   5 : 2   (3:1, 0:1, 2:0)

Sestava: Alexa (Štourač), Rosendorf, Novák Jiří, Šidák Adam, Grman, Konečný, Grmela, Šidák Matěj, Štěpánek, Florek, Biolek, Petrčka, Bednář, Michálek, Novák Jakub

Branky: 17:21 Biolek (Šidák Adam), 32:21 Šidák Matěj (Šidák Adam)

Příští domácí utkání je v sobotu 12.10. 2019 v 17 hodin s BŘECLAVÍ.