HC Spartak Uherský Brod vs HC Spartak Velká Bíteš

28. 9. 2020 17:00 Krajská liga Jižní Moravy a Zlínska Základní část 2020 / 2021 – 3. kolo

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaCelkem
Uh. Brod1203
V. Bíteš0112

HC Spartak Uherský Brod – HC Spartak Velká Bíteš 3 : 2 (1:0)(2:1)(0:1)

Sestava: Bartošek (Stráník), Šidák Adam, Dittrich, Novák Jiří, Grman, Vlček, Odvářka,
Račický, Dupljaku, Štěpánek, Šidák Matěj, Florek, Bednář, Ondráček, Vaverka, Jarolím, Petrčka, Biolek, Karásek,
Branky: 35:20 Bednář (Šidák M., Florek), 50:44 Štěpánek

K utkání odjíždíme bez Alexy, Grmely a Gromy ale už s Biolkem. Domácí první dvě kola byli neúspěšní a tak tento zápas byl pro ně důležitý a asi o jeho důležitosti „informovali“ i rozhodčí. Začínáme opět na čtyři útoky a hra je vyrovnaná, ale třetina končí pro nás jednobrankovou prohrou ač herně jsme zanechali dobrý dojem. Ve druhé také začínáme dobře, avšak ve 24. minutě necháváme dvakrát po pravé straně ujet křídla domácích a po jejich nahrávkách dostáváme dvě branky. Sestava se opět redukuje na tři útoky a v zápase začínáme mít převahu. Domácí brankář se překonává často s velkou porcí štěstí. Ještě nutno podotknout, že když naše převaha byla dlouhodobější dochází k našemu vylučování za banální přestupky a zákroky domácích zůstávají bez odezvy. Ve třetí třetině korigujeme na rozdíl jedné branky, ale domácí i rozhodčí se štěstím jednobrankové vítězství udrží.