SHKM Hodonín vs Spartak Velká Bíteš

12. 12. 2019 18:00 Krajská liga Jižní Moravy a Zlínska Základní část 2019 / 2020 – 15.kolo

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaCelkem
Hodonín5139
V. Bíteš1113

SHKM Hodonín – HC Spartak Velká Bíteš 9 : 3 (5:1, 1:1, 3:1)

Venkovní zápasy v pracovní dny jsou vždy problémem. Tak tomu bylo i tentokrát.

Autobusem jsme dojeli na doraz, ale i tak Rosendorf se Šidákem M. dojeli autem před a Novák Jiří po zahájení utkání. Vývoj zápasu tomu odpovídá. Během třetí minuty dostáváme dvě laciné branky. V sedmé snižujeme a vypadá to, že se dostáváme do hry. Máme několik vyložených šancí, ale ty i včetně samostatného nájezdu naší dvojice na domácího brankáře neproměňujeme. Potom přichází jedenáctá minuta a opět dva“ usmolenci“. Dochází k výměně brankářů. Do konce první třetiny a na začátku druhé dostáváme další dva góly. V průběhu druhé třetiny jsme lepším mužstvem, ale je neskutečné co všechno dokážeme neproměnit. Ve stejném duchu pokračuje utkání i ve třetí třetině a zápas končí naším propadákem.

Sestava V. Bíteš: Štourač (Antonín), Rosendorf – Novák Jiří, Šidák Adam – Dittrich, Petrčka – Šidák M. – Kratochvíl, Štěpánek – Florek – Jochman, Trnka – Grman – Michálek

Branky: 7:21 Kratochvíl (Rosendorf), 36:25 Šidák M. (Novák Jiří), 41:49 Jochman (Štěpánek)