Dynamiters Blansko HK vs HC Spartak Velká Bíteš

26. 10. 2019 17:00 Krajská liga Jižní Moravy a Zlínska Základní část 2019 / 2020 – 6. kolo

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaCelkem
Blansko0101
V. Bíteš0123

Hodnocení trenéra p. Pirochty: Mimo Grmelu a Štourače (pracovní důvody) jsme nastoupili v kompletní sestavě. V první třetině jsme neproměnili několik brankových příležitostí a třetina skončila 0 : 0.

Ve druhé třetině se zásluhou Florka dostáváme do vedení. Místo abychom převzali iniciativu my, tak to byli domácí. Několikrát nás zachránil velmi dobře chytající Alexa. Avšak v oslabení inkasujeme branku na 1 : 1 a druhá třetina tímto výsledkem končí.

Do třetí třetiny jsem provedl několik změn v sestavě. Začali jsme hrát na tři útoky. Hra se zlepšila a předváděli jsme velmi pěkné akce, což jsme vyjádřili brankami. Rozhodčí nám moc nepřál a několikrát nás poškodil. Regulérní branku nám napřed uznal a potom odvolal. Celkově to byla zasloužená výhra.