HC Uherské Hradiště vs HC Spartak Velká Bíteš

po prodloužení

26. 1. 2019 17:00 Krajská liga Jižní Moravy a Zlínska Základní část 2018 / 2019 – 22.kolo

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaProdlouženíCelkem
Uh. Hradiště02103
V. Bíteš11114

HC Uherské Hradiště – HC Spartak Velká Bíteš 3 : 4 pp (0:1)(2:1)(1:1)(0:1)

Sestava: Bartošek (Stráník), Grman – Rosendorf, Novák Jiří – Trnka,

Štěpánek – Šidák A. – Grmela

Račický – Lang – Florek

Biolek – Novák Jakub – Bednář

Branky: 10:27 Lang (Račický, Grman), 21:04 Šidák M. (Grmela) 53:12 Trnka (Grman) 60:40 Lang (Novák Jiří)

Komentář: K utkání odjíždíme bez bratrů Toušků, Petrčky, Michálka, Šidáka A., Bustina, Vaverky,

Věžníka a Alexy. Domácí již před zápasem měli prakticky dveře do play – off zavřené , ale

takové zápasy jsou často velmi těžké. Tak tomu bylo i tentokrát. První dvě třetiny jsme

měli značnou převahu se spoustou vyložených šancí. Ale když se domácímu brankáři daří

a my ho nedůrazným zakončováním rozchytáme do „nároďáku“ je skóre utkání vyrovnané

a když se vyrovná i průběh utkání ve třetí třetině jsme spokojeni s jednobrankovým

vedením v závěru zápasu. Jenže domácí patnáct vteřin před koncem vyrovnávají a začíná

prodloužení. Štěstí se přiklání na naši stranu a my tvrdým příklepem Langa utkání končíme

ovšem pouze za dva body. V průběžné tabulce jsme pátí o bod před našim příštím

soupeřem z Kroměříže. Utkání se hraje v sobotu 2.2.2019 v 17. hodin. Do konce základní

části se hraje ještě o 12 bodů a na osm účastníků play – off je stále ve hře ještě devět

adeptů. Proto je výsledek každého utkání velmi důležitý a to hrajeme všechna čtyři

utkání se silnými soupeři. Podle předváděné hry v dosavadních utkáních a kvalitě mužstva

by však účast v play – off neměl být problém.