SHKM Hodonín vs HC Spartak Velká Bíteš

30. 9. 2018 17:00 Krajská liga Jižní Moravy a Zlínska Základní část 2018 / 2019 – 4.kolo

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaCelkem
Hodonín1124
V. Bíteš0202

Neděle 30.09.2018

SHKM Hodonín – HC Spartak Velká Bíteš 4 : 2 (1:0, 1:2, 2:0)

Sestava je stejná jako v minulém utkání, ale v brance je Alexa.

branky: 28:16 Račický (Biolek), 34:30 Račický (Bednář,Šidák A.)

Domácí přišli v posledních dvou kolech o body a tak do tohoto zápasu šli s velkým nasazením což by bylo všechno v pořádku, kdyby se k tomu nepřidali rozhodčí. Vymyšlené fauly na naší straně, neodpískané na straně domácích, „přehlédnutá“ postavení mimo hru. My však odoláváme, Alexa chytá s přehledem a po dvou třetinách je stav 2 : 2. A to máme na konci druhé třetiny několik „suprovek“. Vrchol však je když soupeř dosahuje třetí branky rukou a rozhodčí ji uznávají. Celkový počet vyloučených je tři ku deseti. Na soupeřovu čtvrtou branku reagujeme odvoláním brankáře, ale skóre se již nemění. Všichni hráči odehráli utkání ve velkém nasazení a za předvedený výkon jim patří uznání. O to víc mrzí bezmocnost při výkonu rozhodčích a to jsou námi (účastníky soutěže) placeni. I domácí trenér se po utkání podivoval nad úrovní rozhodčích v této soutěži všeobecně.

Příští zápas je doma v sobotu 6.10. v 17 hodin s Rosicemi.