HC Spartak Velká Bíteš vs SHKM Hodonín

22. 12. 2018 17:00 Krajská liga Jižní Moravy a Zlínska Základní část 2018 / 2019 – 17.kolo

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaCelkem
V. Bíteš2125
Hodonín1337

Do utkání nastupujeme bez slovenských studentů (Grman, Florek, Bustin), kteří již odjeli na vánoční svátky a bez Alexy. I tak máme pět obránců a čtyři útoky, ale během zápasu se to redukovalo. Hrát na čtyři útoky v krajské lize je problém v tom, že se mužstvo hůř dostává do tempa. Ale problém je i to, když hráči přijdou na zápas v takovém počtu a nenechat je hrát v polovině rozehrané soutěže od začátku. To by se mohlo do budoucna vymstít. První třetinu jsme o gól vyhráli a do druhé jsme šli také na čtyři, ale tuto však o dvě branky prohráváme a do třetí jde soupeř s jednobrankovým vedením. Tady dochází k redukci na tři útoky a dvěma brankami skóre otáčíme. Ještě v 57. minutě jsme ve vedení. Historie se však opakuje a my opět nezvládáme závěr zápasu. Soupeř během jedné minuty vyrovnává a ujímá se vedení. My ještě zkoušíme hru bez brankáře, ale tři vteřiny před koncem dostáváme sedmou branku a všechny body jdou do Hodonína. Škoda.

Sestava: Bartošek (Stráník), Rosendorf – Šidák A., Novák Jiří – Novák Jakub, Trnka
Štěpánek – Šidák M. – Grmela
Biolek – Lang – Račický
Touška J. – Touška M. – Petrčka
Bednář – Vaverka – Michálek

Branky: 3:23 Šidák M (Novák Jiří), 18:42 Grmela (Štěpánek, Šidák M.), 26:58 Biolek (Šidák A.,Vaverka), 43:13 Račický (Biolek, Lang), 45:21 Račický (Šidák A.)

Příjemné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2019 přeje oddíl ledního hokeje HC Spartak Velká Bíteš.
5.1.2019 hrajeme v Rosicích a v sobotu 12.1.2019 v 17. hod. doma s Blanskem.