HC Spartak Velká Bíteš vs HC Brumov-Bylnice

1. 12. 2018 17:00 Krajská liga Jižní Moravy a Zlínska Základní část 2018 / 2019 – 14.kolo

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaCelkem
V. Bíteš0437
Brumov-Bylnice0011

K zápasu s předposledním mužstvem v tabulce jsme nastupovali jako favorité. Poprvé se v naší sestavě objevuje hráč Lang, který se vrátil z německého angažmá a ve svých 21 letech má bohatou hokejovou kariéru. V utkání, kdy nám chybí šest hráčů (Petrčka, Bustin, Kosorin, Grman, Florek, Šidák M.) nastupujeme se čtyřmi obránci a třemi útoky, kdy centra ve třetím hraje Trnka a v brance je Bartošek. Celou první třetinu máme značnou převahu, většinu času hrajeme před brankou hostů, ale bez efektu. Nahodilé šance Brumova jistí dobře chytající Bartošek a tak třetina končí 0:0. Soupeř k nám přijel s velmi mladým mužstvem, kdy šest jeho hráčů je v juniorském věku.

Od druhé třetiny svou převahu vyjadřujeme také brankami a po dvou třetinách vedeme 4:0. A když ve třetí třetině, která probíhá ve stejném duchu, přidáváme další tři branky, žel bohu taky jednu( šest vteřin před koncem) dostáváme, tak zápas končí jednoznačným skórem 7:1.

Dobře se uvedl střelec dvou branek Lang, který celý zápas oplýval aktivitou, ale s kamarádem Račickým někdy až přeháněli „ spolupráci“. Se zkušeným Grmelou však vytvořili dobrý útok. Ve druhém útoku hrál prim Štěpánek, také střelec dvou gólů. Ve třetím po začátečních problémech v defenzívě se střelecky projevil Michálek (jedním gólem a jednou asistencí). Stejnou bilanci má také Bednář a dvě asistence Trnka. Na tři branky nahrál velmi aktivně hrající obránce Rosendorf. Dá se říci, že z hráčů, kteří k tomuto utkání nastoupili, nikdo nepropadl ( opět kvalitním výkonem překvapil junior Věžník.) Momentálně jsme v tabulce na šestém místě.

HC Spartak Velká Bíteš – HC Brumov-Bylnice 7 : 1 (0:0)(4:0)(3:1)

sestava: Bartošek (Alexa), Novák – Rosendorf Šidák A. – Věžník
Grmela – Lang – Račický
Štěpánek – Biolek – Touška J.
Bednář – Trnka – Michálek

branky: 20:27 Lang (Rosendorf), 28:24 Štěpánek (Rosendorf, Biolek), 29:41 Lang (Michálek), 31:27 Štěpánek (Věžník, Biolek), 46:46 Bednář (Michálek, Trnka), 50:33 Michálek (Bednář, Trnka), 58:10 Grmela (Rosendorf)

K dalšímu utkání zajíždíme v sobotu 8.12. do Břeclavi a v dalším kole tj. 15.12. přivítáme doma ( v posledních utkáních stále se lepšícího) nováčka z Březiny (domácí zápasy hraje na novém ZS ve Vyškově).