HK Kroměříž vs HC Spartak Velká Bíteš

10. 11. 2018 17:00 Krajská liga Jižní Moravy a Zlínska Základní část 2018 / 2019 – 10.kolo

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaCelkem
Kroměříž1135
V. Bíteš2002

Jelikož za nás hrají brněnští studenti, kteří současně reprezentují Masarykovu univerzitu a na tento termín připadl jak náš zápas v Kroměříži, tak zápas Masarykovy univerzity s pražskou Karlovou univerzitou a když nám Kroměříž nevyhověla s přeložením utkání, tak jsme odjeli se čtyřmi obránci a sedmi útočníky. V brance nastoupil Bartošek a k prvnímu utkání v dresu Bíteše obránce Kosorin. Utkání jsme měli dobře rozehrané. Dlouho jsme vedli, ale odskočit o dvě branky, i když šance byly, se nám nepodařilo. V 29. minutě domácí vyrovnávají a na začátku třetí třetiny je skóre vyrovnané. Šance jsou na obou stranách. My jsme hokejovější, ale soupeř začal víc bruslit. Malý počet hráčů je znát. Několika zákroky nás podrží Bartošek, ale přichází 49. minuta a soupeřovo nahození puku na branku překvapí našeho brankáře a poprvé v zápase prohráváme. Ještě se snažíme o vyrovnání máme i několik slibných šancí, ale buď domácí brankář zasahuje nebo střely nemají patřičnou razanci a tak v 58. minutě dostáváme čtvrtou branku a ve stejné minutě další a skóre vypadá hrozivěji než jak se zápas vyvíjel.

HK Kroměříž – HC Spartak Velká Bíteš 5 : 2 (1:2)(1:0)(3:0)

10:18 Šidák M.

V tabulce se propadáme a následné zápasy budou s těžkými soupeři. V pátek 16.11.2018 v 18. hodin doma s Uherským Brodem, v neděli v 17:30 ve Velkém Meziříčí a následnou sobotu doma s Uherským Ostrohem.