HC Spartak Velká Bíteš vs HC Uherské Hradiště

po nájezdech

3. 11. 2018 17:00 Krajská liga Jižní Moravy a Zlínska Základní část 2018 / 2019 – 9.kolo

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaProdlouženíNájezdyCelkem
V. Bíteš121015
Uh. Hradiště013004

V brance nastoupil Bartošek (a vedl si velmi dobře) a ke svému prvnímu startu v této sezóně Touška Jakub. Soupeř přijel se šestnácti hráči v poli a se dvěma brankáři a doba, kdy se na začátku sezóny potýkal s nemocností a zraněními je pryč a jeho herní projev je velmi dobrý. Utkání mělo výbornou úroveň a obě mužstva předvedla kvalitní výkon. My jsme začali na čtyři útoky, kdy Šidák Matěj hrál ve dvou a to ve druhém a čtvrtém.

Ve třetí minutě se ujímáme při přesilové hře vedení. Grmelova realizovaná myšlenka a Šidák dává do prázdné. Následné šance na obou stranách jsou nevyužity a tak třetina končí jenom 1:0. Ve druhé třetině se hraje oboustranně pěkný hokej kdy vynikají oba brankáři a stav zápasu je 3.1. Mezi druhou a třetí třetinou proběhla soutěž dětí ve střelbě na branku v režii p. Plechatého Pavla. Na začátku třetí třetiny střílíme čtvrtý gól a utkání se zdá být rozhodnuté. Ale opak je pravdou. Náš laxní přístup přináší  vyloučení (Šidák A.) a soupeř snižuje. Potom přidává náhodnou branku a následně po naší chybě vyrovnává. Do konce třetiny ještě ubráníme jednu přesilovku (Štěpánek) a utkání jde do prodloužení.

V něm dvě minuty hrajeme v oslabení (4 na 3), ale žádná branka nepadne a tak nastupují samostatné nájezdy. Po první sérii (pět nájezdů) je stav 2:2. Úspěšní z naší strany jsou Florek a Petrčka. Vaverka, Račický a Rosendorf nedávají. Ve druhé sérii v prvním kole končí utkání úspěšným nájezdem Petrčka. A tak po dobře rozehraném zápase se tříbrankovým vedením ztrácíme jenom bod.

HC Spartak Velká Bíteš – HC Uherské Hradiště   5 : 4 SN  (1:0)(2:1)(1:3), (0:0)(1:0)

Sestava:  Bartošek, (Alexa)    Šidák A. – Trnka,   Rosendorf – Novák,

Florek – Biolek – Račický

Štěpánek – Šidák M. – Grmela

Michálek – Vaverka – Bednář

Petrčka – Šidák M. – Touška J.

Branky: 02:24 Šidák M .(Grmela,Štěpánek),   25:34 Bednář ( Michálek), 26:02 Šidák M. (Petrčka),                 40:28 Biolek (Florek,Račický), roz.nájezd Petrčka

V sobotu hrajeme v Kroměříži a v pátek 16.11. 2018 v 18. hodin doma s Uherským Brodem.