SKMB Boskovice vs HC Spartak Velká Bíteš

28. 10. 2018 15:30 Krajská liga Jižní Moravy a Zlínska Základní část 2018 / 2019 – 8.kolo

Z Boskovic se body nevezou.

Komentář trenéra: K zápasu do Boskovic jsme jeli k vítězi krajské ligy Jižní Moravy a Zlína 2017/18. Kádr mužstva Boskovic nebyl moc obměněn oproti minulé sezoně. Hraje tam několik hráčů, kteří hráli II. Ligu za Techniku Brno. Mají velmi kvalitní mužstvo. Naše mužstvo bylo oslabeno o tři hráče Grmana, Štěpánka a Bustina.

Celý zápas byl velmi vyrovnaný. V první třetině, kdy stav byl 1:1 jsme mohli zápas rozhodnout několika vyloženými šancemi. Na začátku druhé třetiny kdy jsme měli tlak a několik šancí jsme obdrželi druhou branku. Domácí hráče to uklidnilo. Druhá třetina skončila 3:2 pro domácí. Ve třetí třetině za stavu 5:3 nám nepomohlo ani odvolání brankáře 2 minuty před koncem utkání. Zápas byl velmi dobré úrovně. Byl vyrovnaný, bohužel neproměňování vyložených šancí a zbytečných chyb v obranné třetině nás stály tři body. Někteří hráči nepodali takový výkon, jak jsem od nich očekával .Nejslabším článkem krajské ligy Jižní Morava a Zlína jsou rozhodčí. To co pískají je katastrofa. Dokonce v Boskovicích rozhodovali dva hlavní rozhodčí, ale k jejich výkonům to nepomohlo. .Bylo tam odpískáno několik omylů, že se divili domácí i hosté

SKMB Boskovice – HC Spartak Velká Bíteš 5 : 3 (1:1)(2:1)(2:1)

Sestava: Alexa, (Bartošek), Rosendorf – Šidák A. Novák – Trnka
Petrčka – Šidák M. – Grmela
Račický – Biolek – Florek
Michálek – Vaverka – Bednář

Branky: 09:58 Michálek (Vaverka, Šidák A.)
36:07 Bednář (Račický ,Vaverka)
49:39 Rosendorf (Račický)

Vyloučení: 5:2, navíc Alexa 10 min. OT

Využití: 0:2

Oslabení: 0:0

Zásahy brankářů: 38:31 (12:9, 9:14, 17:8)

Rozhodčí: Kučera, Volf – Brzobohatý, Karpíšek

Delegát: Křivský

Příští utkání hrajeme doma a to v sobotu 3.11.2018 v 17 hodin s Uherským Hradištěm.