HC Spartak Velká Bíteš vs HC Štika Rosice

po nájezdech

6. 10. 2018 17:00 Krajská liga Jižní Moravy a Zlínska Základní část 2018 / 2019 – 5.kolo

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaProdlouženíNájezdyCelkem
V. Bíteš111014
Rosice102003

Z vyhraného zápasu se stává drama.
HC Spartak Velká Bíteš – HC Štika Rosice 4 : 3 SN (1:1)(1:0)(1:2)(0:0)(1:0)
Branky:
05:42 Novák, 22:23 Grman (Šidák A.) 41:23 Rosendorf (Račický,Grman) 65:00 Petrčka (SN)
Komentář:
V mužstvu hostí nastoupili čtyři hráči, kteří v loňské sezóně hráli za nás (Vojáček, Pospíšil Pavel, Kožár, Svatuška). V domácím dresu se poprvé představil Bustin Peter, který loňskou sezónu hrál za Techniku Brno a v tomto utkání hrál velmi dobře až na smůlu při zakončování. Ale s tím mělo problémy celé mužstvo a proto první třetina končí 1:1, druhá 1:0 a ve třetí, když už odskočíme o dvě branky a další šance neproměňujeme, soupeř snižuje a po chybě našeho brankáře přidává další branku a zápas končí 3:3 a jde do pětiminutového prodloužení, kdy hrají tři na tři. V prodloužení branka nepadne a tak nastupují samostatné nájezdy. Šidák M. neproměňuje, soupeř také ne. Florek i soupeř nedávají. Bustini hráč hostů neproměňují. Další kolo Račický dává a soupeř také. Následně
Biolek i Račický hráč dávají. A přichází rozhodující kolo, kdy Petrčka dává a soupeřův nájezd Alexa kryje a utkání končí naším dvoubodovým ziskem. Celé utkání bylo sehráno ve vysokém nasazení na obou stranách a muselo se i pro svou dramatičnost líbit. Škoda našich neproměněných šancí. Příští sobotu hrajeme v Blansku a další kolo 20.10.2018 (sobota) v 17.hod. doma s Uničovem.