HC Spartak Velká Bíteš vs HC Lvi Břeclav

22. 9. 2018 17:00 Krajská liga Jižní Moravy a Zlínska Základní část 2018 / 2019 – 2.kolo

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaCelkem
V. Bíteš36312
Břeclav1304

Soupeř přijel s jedenácti hráči v poli a dvěma brankaři. Nám také chyběli – druhý brankář Bartošek (nemocen), Bednář (závody na motorových člunech) a bratři Touškové (fotbalová sezóna). Trnka přijel později a tak jsme první třetinu hráli na čtyři beky s Grmanem v útoku. Druhou třetinu odstoupil Šidák A. (bolesti zad) a v útoku hrál Trnka, který si v poslední třetině vyměnil místo s Pernickým.

Utkání jsme začali ve velkém stylu a ve třetí minutě jsme vedli 2 . 0 po krásných kombinačních akcích, ve kterých jsme pokračovali i po obdržené brance. Při zakončování jsme dávali přednost kombinaci před střelbou a tak skóre nenarůstalo a třetina končí 3 :1. Na začátku druhé třetiny soupeř dokonce srovnává , ale ve stejné minutě se opět ujímáme vedení a následně odskakujeme o dvě branky. Hosté ještě dosahují kontaktního gólu, ale potom se prosazují pouze naši hráči a třetina končí 6 : 3.  Ve třetí třetině máme převahu, ale hosté jsou také nebezpeční  v protiútocích. Alexa se však rozchytal k dobrému výkonu a třetinu vyhráváme 3 : 0  a celé utkání končí vysoko 12 : 4.

HC Spartak Velká Bíteš – HC Lvi Břeclav z.s. 12 : 4 (3:1, 6:3, 3:0)

Sestava: Alexa,  Pernický- Grman,  Rosendorf – Šidák A., Novák – Trnka

Štěpánek – Šidák M. – Grmela

Račický – Biolek – Florek

Michálek – Petrčka

Branky: 01:06 Rosendorf (Šidák M.,Grmela), 02:01 Račický (Florek), 08:52 Michálek (Petrčka, Novák), 22:46 Biolek, 26:53 Štěpánek (Šidák M., Grmela), 31:15 Grmela (Petrčka), 32:27 Grman (Pernický), 37:52 Florek (Grman), 38:54 Petrčka, 52:00 Rosendorf (Šidák M.) 56:03 Grman, 58:07 Michálek (Rosendorf)

Příští dva zápasy hrajeme venku. V pátek v 15:30 ve Vyškově.

Doma sehrajeme utkání v sobotu 06.10.2018 v 17. hodin s HC Štika Rosice.

Přijďte podpořit naše mužstvo v sousedském derby.