HC Brumov-Bylnice vs HC Spartak Velká Bíteš

16. 9. 2018 17:00 Krajská liga Jižní Moravy a Zlínska Základní část 2018 / 2019 – 1.kolo

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaCelkem
Brumov-Bylnice2125
V. Bíteš0347

Utkání začíná vyrovnaně. Od poloviny třetiny začínáme mít převahu. Když však neproměníme několik samostatných nájezdů a další šance (veterán v brance domácích Petr Tuček se překonává) tak přichází trest v podobě dvou branek v 18. a 19. minutě a první třetina končí 2 : 0. Rána hokejkou do obličeje a roztržený ret kapitána Šidáka zůstává nepotrestán (rozhodčí se omlouvá, že to neviděl). Ve druhé třetině konečně protrhujeme smůlu, střílíme branky a skóre vyrovnáváme. Dochází však k opětnému zranění Šidáka v obličeji a hráč je odvážen na šití do zlínské nemocnice (v pětitisícovém Brumově není lékař) . Pro našeho hráče je tento zimák „zakletý“, při minulém utkání si „odvezl“ 2x zlomený nos. Když ve třetí třetině střílíme tři branky, tak se zdá že je utkání rozhodnuté. Ale ouha. Ztráta koncentrace a domácí snižují na rozdíl jedné branky a minutu před koncem odvolávají brankáře. Naštěstí výborně hrající Petrčka jistí vítězství „do prázdné“. Střelecky se opět prosazuje Račický, ale pochvalu za výkon si zasluhují všichni hráči.

Příští zápas je v sobotu 22.9.2018 v 17. hod. s HC Lvi Břeclav z.s. na bítešském ZS.

HC Brumov Bylnice – HC Spartak Velká Bíteš 5 : 7 (2:0) (1:3) (2:4)

Sestava:

Alexa (Bartošek), Grman – Rosendorf, Novák – Trnka,

Štěpánek – Šidák M. – Grmela

Račický – Biolek – Bednář

Petrčka – Michálek

Branky:

24:14 Račický (Biolek, Petrčka), 27:35 Rosendorf (Michálek, Biolek), 32:41 Račický (Petrčka)

43:19 Petrčka (Bednář), 51:27 Michálek (Račický, Grmela). 52:58 Račický (Štěpánek),

59:41 Petrčka (Trnka)