HC Uničov vs HC Spartak Velká Bíteš

3. 3. 2018 17:00 Krajská liga Jižní Moravy a Zlínska Play off 2017 / 2018 – Čtvrtfinále 2. zápas

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaCelkem
Uničov0314
V. Bíteš0022

Do Uničova odjíždíme s vírou v prodloužení série a návratu rozhodujícího zápasu do Velké Bíteše.

První třetina začíná náporem domácích a jen díky vynikajícím zákrokům Tomáše Alexy zůstává skóre nezměněno. Postupem času se osmělujeme a máme zajímavé příležitosti, ale bez gólového zakončení.

Ve druhé třetině je hra vyrovnaná a čeká se na první branku. Tu bohužel pro bítešské střílí ve 29. minutě domácí Čuřík. Poté se valí  na bítešskou bránu jeden útok za druhým, čehož domácí využívají a ve 32. minutě zvyšují svůj náskok na 2:0. A když ve 100 % šanci Miroslav Pospíšil nedává a hned z protiútoku inkasujeme třetí branku, končí třetina 3:0 pro domácí.

Třetí třetina začíná pro nás velmi dobře, kdy domácí obraně ujíždí Tomáš Račický a krásným bekhendovým blafákem snižuje na 3:1. Poté vyvíjí bítešští hráči velkou snahu o kontaktní branku, ale bohužel pro nás všechny střely chytá domácí brankář Axmann. A když v 55. minutě z bezprostřední blízkosti překonává Alexu Lubomír Korhoň, zdá se být rozhodnuto. Naši hráči dvě minuty před koncem třetí třetiny snižují, ale i přes velkou snahu o střelení branky, se to nedaří a Velká Bíteš prohrává.

V tomto utkání podali naši hráči bojovný výkon podpořený výborně chytajícím  Tomášem Alexou.