HC Spartak Velká Bíteš vs HC Uničov

28. 2. 2018 18:00 Krajská liga Jižní Moravy a Zlínska Play off 2017 / 2018 – Čtvrtfinále 1. zápas

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaCelkem
V. Bíteš0112
Uničov2237

První zápas čtvrtfinále mezi Velkou Bíteší a HC Uničov nám nevyšel. Mimo Vojáčka a Petrčky jsme nastoupili v utkání v plné sestavě.

Zápas se pro nás od začátku nevyvíjel dobře. Při našem tlaku jsme obdrželi v 7. a 11. minutě

branky, což hosti z Uničova to uklidnilo. Velmi dobře bránili a my i největší příležitosti jsme nevyužili.

1. třetina skončila 2:0, v 2. třetině jsme v 3. minutě střelili kontaktní branku a naše hra se zlepšila, ale vyrovnat se nám nepodařilo a hosté v 36. a 39. minutě skorovali. Po dvou třetinách jsme prohrávali 1:4 po našich hrubých chybách v naší obranné třetině.

Ve 3. třetině jsme ještě snížili na 5:2 a měli jsme několik příležitostí, ale opět po chybách jsme obdrželi další branky. Zápas skončil 2:7. Hosté se ukázali ve Velké Bíteši, jako velmi kvalitní mužstvo, které se opírá o několik ligových hráčů.

Bohužel naše hra nebyla taková jako bychom si představovali a Uničov zaslouženě zvítězil.

Branky: Račický (Šidák Adam), Račický (Touška Jakub)