HC Spartak Velká Bíteš vs HC Spartak Uherský Brod

po prodloužení

3. 2. 2018 17:00 Krajská liga Jižní Moravy a Zlínska Základní část 2017 / 2018 – 19. kolo

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaProdlouženíCelkem
V. Bíteš02013
Uh. Brod10102

Toto utkání se soupeřem, kterému jsme jeho loňské postupové představy ukončili hned ve čtvrtfinále play off, tentokrát zůstalo v průměru. První třetinu hrajeme laxně, bez nasazení a také ji prohráváme 1 : 0 a to soupeř také „nic moc“. Do druhé však doslova“ vlítnem“ a jedna šance střídá druhou, ale my dáme pouze dvě branky a do třetí jdeme s jednobrankovým vedením. Tato třetina zase patří soupeři, který nás tvrdě přehrává, ale daří se mu pouze srovnat skóre a tak utkání se prodlužuje. A my v druhé minutě prodloužení si zajišťujeme druhý bod. Za výkon v dnešním zápase se dá pochválit Alexa v brance a za snaživý výkon mladý Michálek, který má nadějné hokejové předpoklady.

Příští sobotu hokejové derby ve Velkém Meziříčí.

HC Spartak Velká Bíteš – HC Spartak Uherský Brod 3 : 2 PP (0:1) (2:0) (0:1) (1:0)