SK Horácká Slávia Třebíč vs Piráti Velká Bíteš

27. 1. 2018 14:00 4. třída Krajská liga přípravek

Zápas proti Třebíči byl zpočátku velice vyrovnaný a více šancí bylo spíše na naší straně. Bohužel pro hráče byla branka příliš malá, a když už zařízení trefili, zasáhl domácí brankář. Po několika neproměněných příležitostech zahrozili i domácí, a to hned úspěšně, kdy naši obránci opět neodhadli rychlost domácího útočníka a ten snadno zakončoval ze samostatného nájezdu. Ve druhé třetině pokračovala soutěž o netrefení domácí svatyně a precizní zakončování ze strany domácích. Až za stavu 3:0 se konečně prosadil i náš hráč, konkrétně Nikos. Třetí třetina nebyla odlišná od těch předchozích dvou, snad jen, že se hrálo 20 min místo 15 min. Ani to našim hráčům nestačilo na výraznější korekci výsledku a prohráli 6:2. Největší problém máme v obraně, útočníci nedostatečně brání a nechávají soupeře rozjet už z obraného pásma a naši obránci už nemají dostatečnou rychlost a odhad, aby se soupeřem vybruslili. Jinak aktivita byla spíše na naší straně, bohužel neproměňování šancí nás vždy připraví o přijatelnější výsledek

Třebíč – Velká Bíteš 6:2 (1:0;3:1;2:1)

Branky: Pavlidis, Jurný