HC Spartak Velká Bíteš vs SKMB Boskovice

po prodloužení

20. 1. 2018 17:00 Krajská liga Jižní Moravy a Zlínska Základní část 2017 / 2018 – 17. kolo

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaProdlouženíCelkem
V. Bíteš13105
Boskovice22116

V nejlepším utkání sezóny bereme jenom bod

Datum Čas
23. 1. 2018 12:14

Náhled

Zápasy těchto dvou soupeřů patří již několik sezón k nejlepším v krajské lize. V Boskovicích jsme 21.10.2017 prohráli o gól, který jsme obdrželi po hrubé chybě v naší přesilovce a při následném zbytečném našem vyloučení se již stav nezměnil. Tato utkání bývají velmi vyrovnaná a dramatická až do konce. Tak tomu bylo i tentokrát.
Hosté si v začátku vytvořili tlak a v první minutě se ujímají vedení. Hra se vyrovnává, ale my z mnoha šancí vyrovnáváme až ve 13. minutě Grmelou po Florkově přihrávce. V 16. minutě soupeř opět udeřil a třetina končí 1:2. Ve druhé třetině zase po naších neproměněných šancích soupeř ve 24. min. odskakuje o dvě branky. My však o minutu později korigujeme Jakubem Touškou a v 30. min. při našem oslabení ujíždí Mirek Pospíšil a nekompromisně zavěšuje a srovnává skóre. Toto však platí pouze půl minuty a opět prohráváme. Druhá třetina končí 4:4, když se ještě v 35.minutě srovnává opět Mirek Pospíšil po Florkově asistenci. Ve třetí třetině se ujímáme vedení, když se ve 47.min. prosazuje Matěj Šidák po spolupráci s Grmelou. Další branka už nám není souzena a v 55. min. po hrubce v našem obranném pásmu (při snaze vyhodit puk namažeme soupeři), Boskovice srovnávají. První minuta prodloužení patří nám, máme několik šancí, ale bez efektu. A tak při prvním útoku soupeře utkání končí a nám zůstává pouze jeden bod. V tomto utkání jsme byli lepším mužstvem, ale žel bohu se nám stále nedaří proměňovat i ty nejvyloženější šance. Soupeř na svých hokejových stránkách píše, že naši hráči v individuálních dovednostech patří k nejlepším v lize.  Utkání bylo výjimečné i v tom, že se povedlo i rozhodčím (hlavní Marek Honza a čároví Brzobohatý a Kacetl, instruktor Jeřábek).
V sobotu večer na plese města byl panem starostou oceněn náš hospodář Jan Procházka za zásluhy a přínos pro rozvoj města Velká Bíteš v oblasti sportu (jak v aktivní, funkcionářské a hospodářské činnosti). Členové hokejového oddílu HC Spartak Velká Bíteš, tak hokejoví příznivci panu Janu Procházkovi k tomuto ocenění gratulují a přejí mu ještě hodně „nabroušených bruslí“. V sobotu Uničov a příště doma Uherský Brod.

HC Spartak Velká Bíteš – SKMB Boskovice 5 :6 P (1:2)(3:2)(1:1)(0:1)

Sestava: Alexa, (Bartošek),    Grman, Rosendorf,     Vojáček, Šidák A,    Novák, Trnka,
Grmela, Šidák M, Florek,    Petrčka, Touška M., Touška J.,
Pospíšil P., Pospíšil M., Michálek
Branky: 12:06  Grmela (Florek),   24:10 Touška J.   29:31 Pospíšil M.
34:52  Pospíšil M. (Florek)   46:28 Šidák M. (Grmela)

V. Bíteš

# Hráč Post G A GA