Turnaj Velké Meziříčí

Náhled

18.11. 2017 Turnaj Velké Meziříčí ročník 2008

sraz na ZS Velké Meziříčí 9:30

18.11. 2017 v 10:30 HC Piráti Velká Bíteš – Jihlava A  5:14 (2:5, 2:3, 1:6)
Střely 35:40
Branky: Havelka 2, Brzobohatý, Jurný, Šrámek

18.11. 2017 v 11:30 HC Piráti Velká Bíteš – Jihlava B 5:12 (1:5, 2:3, 2:4)
Střely 44:48
Branky: Šrámek 2, Havelka, Jurný, Nováček

Dvojzápas s Jihlavou vyzněl výsledkově jasně pro soupeře, herně už to tak jednoznačné nebylo, i když převahu hosté měli.
Proti prvnímu týmu nám největší problémy dělala první a druhá trojice soupeře a to především svým pohybem, tomu jsme se přizpůsobili až od druhé třetiny, kdy jsme prohrávali o tři branky. Ve třetí třetině jsme soupeři nabídli několik velkých příležitostí ke skórování, a to díky zbytečným ztrátám kotouče při rozehrávce, což soupeř dokázal využít a díky tomu narostlo konečné skóre do devítibrankového rozdílu. Herně ale zápas z naší strany špatný nebyl, naopak jsem byl potěšen bojovností a od druhé třetiny i dostatečnou agresivitou v osobních soubojích.
Druhý tým Jihlavy byl výkonnostně na úrovni toho prvního, tudíž se ani hra příliš nezměnila. V prvním zápase nám utekla první a třetí třetina, ve druhém především ta první. Na konci zápasu už našim hráčům docházeli síly, tak se ani nezmohli na nějakou korekci výsledku.
Celkově jsem byl s hrou spokojen, výborně zahrála první trojka, i když více pohybu při nabízení se spoluhráčům by na škodu rozhodně nebylo. Druhá trojice vytvářela příliš mnoho zbytečných chyb a dostávala se tak pod tlak soupeře, díky němuž obdržela nejvíce branek z týmu. Třetí trojice měla proti sobě relativně slabší protihráče a tak se naopak oni dostávali do mnoha šancí, ovšem výborného brankáře hostů se jim většinou překonat nepodařilo.
Příští turnaj sehrajeme na domácím stadionu proti Ledči nad Sázavou, tak uvidíme, kolik zkušeností se převezmou ze zápasů s Jihlavou.

Vel. Meziříčí

Post