SKMB Boskovice vs HC Spartak Velká Bíteš

21. 10. 2017 17:00 Krajská liga Jižní Moravy a Zlínska Základní část 2017 / 2018 – 6. kolo

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaCelkem
Boskovice1225
V. Bíteš1214

K zápasu odjíždíme bez Petrčky a Toušky. Další hráči (Odvářka, Nič, Šíma, Zelinka) odjíždí s „B“ týmem do Bystřice.Na menším hřišti loňského vítěze, který pro letošní sezónu posílil mužstvo několika hráči, kteří loni působili ve druhé lize v Technice Brno sehrajeme výborné utkání se smolným koncem. Domácí se ujímají vedení ve čtvrté minutě, my v 13. minutě vyrovnáváme a první třetina končí 1:1.Ve druhé jdeme do dvoubrankového vedení, ale třetina končí 3:3. Ve třetí třetině srovnáváme ve 48. minutě a v padesáté čtvrté hrajeme přesilovou hru, kdy soupeře uzamykáme v jeho třetině, ale šance neproměňujeme. A potom to přijde. Při nahození puku na naši branku udělá brankář Alexa snad jedinou chybu v zápase a při jeho špatné rozehrávce se ujímají domácí v 55. minutě v oslabení vedení. V pěti minutách do konce utkání by se dal výsledek ještě korigovat, ale přichází zbytečné vyloučení Štěpánka v 57. minutě a zápas končí naší porážkou.

Je to již třetí zápas, kdy sehrajeme výborné utkání a vlastními chybami a nedisciplinovaností v závěru ztrácíme body. V dneším utkání byl naším nejlepším hráčem Šidák, který utkání odehrál na vypůjčených bruslích a střelecky se opět prosadil Račický, autor dvou branek.

Příští zápas doma 28. 10. 2017 s Uničovem v 17 hodin.