HC Spartak Velká Bíteš vs Hokej Uherský Ostroh

14. 10. 2017 17:00 Krajská liga Jižní Moravy a Zlínska Základní část 2017 / 2018 – 5. kolo

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaCelkem
V. Bíteš2136
Uh. Ostroh34310

První zápas na domácí půdě a první prohra

K zápasu nenastoupili brankář Alexa (pracovní povinnosti) a útočník Štěpánek (zdravotní problémy) a obě nepřítomnosti byly znatelné. Hlavně na postu brankáře. Tam dostal příležitost Bartošek (Vrba se vrátil po dovolené a měl tréninkové manko). Žel Bohu náš brankář utkání nezvládl a v 17. minutě ho střídá Vrba, který po čtyřech obdržených brankách ve druhé třetině se „zraní“ a do třetí třetiny nastupuje opět Bartošek. Ale zpět k zápasu.

Datum Čas
14. 10. 2017 21:00

Náhled

K zápasu nenastoupili brankář Alexa (pracovní povinnosti) a útočník Štěpánek (zdravotní problémy) a obě nepřítomnosti byly znatelné. Hlavně na postu brankáře. Tam dostal příležitost Bartošek (Vrba se vrátil po dovolené a měl tréninkové manko). Žel Bohu náš brankář utkání nezvládl a v 17. minutě ho střídá Vrba, který po čtyřech obdržených brankách ve druhé třetině se „zraní“ a do třetí třetiny nastupuje opět Bartošek. Ale zpět k zápasu.

Do utkání nastupujeme aktivně, ve druhé minutě dáváme první branku, hned na to nastřelujeme tyčku a další šanci neproměňujeme. Soupeř vyrovnává v šesté minutě, ale my v desáté opět vedeme. Za minutu je srovnáno a v 17.min jde soupeř do vedení a první třetina končí 2 : 3. Všechny tři góly jsme soupeři“ darovali“.
Ve 23. minutě druhé třetiny se nám ještě podaří srovnat skóre, ale po chybách v obraně a při neproměněných naších šancí i pro kvalitní výkon hostujícího brankáře, hosté odskakují o čtyři branky a druhá třetina končí 3 : 7.
Do třetí třetiny nastupuje u soupeře náhradní brankář. My v 41. minutě trestným střílením snižujeme, ale soupeř následně kontruje. Ještě se nám podaří snížit na rozdíl dvou branek, ale při odvolání brankáře dostáváme do „prázdné“, minutu před koncem další a utkání končí.

Dá se říci, že zápas byl rychlý, technický se šancemi na obou stranách. Soupeři však „tam padlo vše“ a my naráželi v prvních dvou třetinách na kvalitního brankáře a v celém utkání jsme hodně šancí neproměnili. Střelecky se opět prosadili Račický se Šidákem. Je vidět, co pro mužstvo znamená spolehlivý gólman a zodpovědná obranná hra.

Příští sobotu hrajeme v Boskovicích a další doma s Uničovem.