HC Lvi Břeclav vs HC Spartak Velká Bíteš

Rychlé utkání plné branek

16. 9. 2017 17:00 Krajská liga Jižní Moravy a Zlínska Základní část 2017 / 2018 – 1. kolo

Tým1. třetina2. třetina3. třetinaCelkem
Břeclav1203
V. Bíteš1416

K prvnímu mistrovskému utkání jsme odjížděli s jedním brankářem, bez Štěpánka, Kožára, Petrčky, Mirka Pospíšila, Marka Toušky, Kuby Toušky, Košeckého (všechno pracovní, zdravotní a rodinné důvody) s velkými obavami. Mužstvo doplnili mladí hráči, kteří do oddílu přišli před sezónou.Zápas začal opatrně z obou stran a na šance byl vyrovnaný. První třetina končí 1:1. Ve druhé třetině využíváme přesilové hry a odskakujeme o dvě branky. Třetina končí 2:4. Ve třetí třetině náskok uhlídáme a když Trnka dává gól do prázdné branky, utkání končí 3:6. Tři branky v utkání střílí Račický. Hráči odvedli výkon za který si vítězství zasloužili. Ve druhém kole máme volno a ve třetím zajíždíme do Rosic, potom do Kroměříže adoma hrajeme s Uherským Ostrohem 14. 10. 2017 v 17 hodin.

38:26 Račický (Bednář)
59:14 TrnkaSestava: Alexa, Novák, Rosendorf, Vojáček, Grman, Máša, Odvářka, Nič,